Choď na obsah Choď na menu
 


Démoni

Démoni sú horší ako duchovia. Dokážu sa prevteliť aj do človeka. Potom ľudia vraždia a niekedy aj spáchajú samovraždu.Kňazi ich vyháňajú z tela bolestivými rituálmi ,kde im z očí tečie krv a často to končí smrťou.Démonov ľudstvo pozná už zo starých kníh alebo obrazov.Môže sa stať aj to ,čo je na 2.videu,čiže démonické dieťa.Niekedy sa môže prevteliť aj do zvierat.

Napadnutie démonom

http://youtube.com/watch?v=YLMVGTWCJpQ

 

Démonické dieťa

http://youtube.com/watch?v=ncecwD3xRWc

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Re: Re: Re: Vyvolávali sme največšie zlo!

(Boh, 30. 1. 2015 23:07)

A kto ta stvoril hadam blba opica ?

Re: Re: Re: Vyvolávali sme največšie zlo!

(rabbi Acha bar Yona, 6. 4. 2015 15:21)

vulgarizmy svedčia o jednom: Si vývojovo trvalo zaostalý, inímy slovami retardíno

Re: Re: Re: Vyvolávali sme največšie zlo!

(skala, 11. 10. 2015 8:23)

Takto hovorit o o Bozskom otcovi a jeho synovi si moze dovolit hovedo ako ty dievca ja ti radim uprimne ver v Pana a jeho syna kajaj sa modli sa viac krat za den vyhladaj nejakeho knaza lebo demonicku bytost neodstranis jemu nejde o tvoje veci ci telo chce ta na smrt vydesit kym nedostane tvoju dusu co patri Bohu utiekaj sa k Panovi pretoze on ta zachrani a nepocuvaj hluposti pokial neklames a ak klames nasledky aj tak pocutis to je moja rada

Re: Re: Re: Vyvolávali sme največšie zlo!

(vedma_zuzana, 11. 10. 2015 9:13)

Žeby existoval démon, ktorý má na starosti nevieru v neho samotného? Zaujímalo by ma jeho meno. Ty ho asi chlapče vieš, len nevieš, že ho vieš. Na Pána Boha nadávajú všetci. Teraz je na zemeguli vtelených strašne veľa duší, ktorí majú zmluvy so satanom z minulých životov, ale aj tých, ktorí s ním bojovali. Zaujímalo by ma dievčence, prečo ste vyvolávali satana, a nie Ježiša Krista! Satan bojuje, lebo vie, že pomaly, ale isto končí. Je ho všade akurát tak dosť. Jediný víťaz, ktorý ho porazil, je Ježiš Kristus. Teda vzývajte jeho meno-modlitbou samozrejme.

Re: Vyvolávali sme največšie zlo!

(Boh, 30. 1. 2015 23:05)

Pros nasho pana o odpustenie a milost ze si uvedomujes svoje skutky a ze nech ti pomoze !

To nemôžte myslieť vážne ...

(Jack May, 11. 3. 2015 18:30)

Po tom , čo som si prečítal dve strany komentárov som nemusel robiť ani rozbor , na to aby som zistil aká veková kategória sa na túto stránku dostala. Väčšina nemáte žiadnu skúsenosť so spomínanou témou , taktiež ani žiadne poznatky.
Vážne chcete až tak zaujať okolie?
Ak áno , vážne takýmto spôsobom?
Myslím si že ľudia čo sa o niečo takéto zaujímajú by si mali niečo preštudovať pred tým než začnú písať bludy do komentárov.
Taktiež tá gramatika , pojednávate tu o mágii okultných vedách , no pri tom netušíte kde sa píše i/y.
Ešte si samozrejme ešte dodám na triko tých "vševedov" čo tvrdia že všetko je vymyslené , nič neexistuje , viera je hlúposť (Hold oni sa vyjadrujú viac vulgárnejšie , no to značí len obmedzenosť slovnej zásoby). Keď teda nič s toho neexituje , spomeňte si na to keď budete boha v budúcnosti o niečo prosiť. Poznám tých ľudí čo veria len keď potrebujú.

Ps: Nikoho som nechcel odsúdiť , ani niečo podobné. Len som chcel dať námet na zamyslenie , pretože takýchto stránok je horda. A všade je to isté , to isté nič len vymyslené báchorky a poznatky s filmov.

Re: To nemôžte myslieť vážne ...

(juliana, 18. 3. 2015 20:27)

Konečne môj človek konečne to dakto napísal mňa tieto stránky nezaujímajú ale niekedy si čítam tie sproste komenty..... všetci okolo toho filozofujú akoby boli nejaký skúsený vedci alebo exorcisti alebo hocičo iné ... keď o tom nič nevedia tak prečo píšu takéto sproste komenty

Re: To nemôžte myslieť vážne ...

(skala, 11. 10. 2015 8:28)

S tym len suhlasim niektory v dnesnej dobe nevedia nic O Bohu ako mozu vediet nieco o jeho protivnikovi? Poviem tak ze nic

https://www.facebook.com/magiaenergie

(https://www.facebook.com/magiaenergie, 25. 7. 2015 20:27)

https://www.facebook.com/magiaenergie

nwm co dat ako nadpis

(netreba, 9. 2. 2015 19:08)

ako ho spoznam

Re: nwm co dat ako nadpis

(X, 20. 7. 2015 16:01)

bude mať erekciu

Ja a Devil

(Junckiey, 18. 11. 2014 19:36)

Viem čo toje...a poviem pravdu,bolo to hrozne... Bolo to tak,raz rano,mala som ist do skoli,moja mamka namna kričala:lucka stavaj! Ja som ju vnimala,otvorila som oči,nevidela som nič! Bola som slepa!!! Chcela som kričat,ale nemohla som(u nas sa hovori,ze ak sa vas dokne duch,ale diabol,pusti na vas strach,a vi ste proste zamrznuty,a toto som ja zazila!) Zrazu,pred mojimi očami,som videla,take obrazky,a na tych obrazkach som bola ja ked som bola mala,a bola tam aj moja rodina! A aj moj dedko co uz nezije! Zrazu sa tie obrazky rozfúkli,a pred mojou tvarou bol taka hnusna tvar,welmi hnusna :-P !!! Z ničoho nič zmizla,a najdnom niekto zhodil zomna perinu,hodil ju az na konci postele,chitil ma za ruku,a nohu,a hodil ma s tvarou do skrini!! Ked ma hodil,uz som mohla kricat na mamu! Bolo to niečo nenormalne,nola som v šoku! V nasej rodine su taketo veci bezne! Nemusite verit,ale ja svoju pravdu viem! Neprajem to nikomu! Toto co sa mi stalo,som sa zdoverila rodicom,az o 2 roky!!!

Re: Ja a Devil

(August, 9. 12. 2014 1:09)

Nemáš niekde nick na nejakej soc. Sieti? Rad by som sa ti predstavil a trocha popísal diskretne..

Re: Re: Ja a Devil

(Junckiey, 16. 1. 2015 10:53)

A nevadí ti, že som transka?

CINTORíN

(MELANY, 11. 1. 2015 18:24)

MOJA MAMINA MI POVEDALA, ZE KEDYSI KED SOM MALA 5 MESIACOV TAK BOLI DUSICKY A S MOJOU STARKOU MA ZABUDLI NA CINTORINE PRI JEDNOM HROBE .. OD VTEDY CHODIA BEZOMNA NA CINTORIN KED CHCEM TAM VSTUPIT VZDY MA NIECO ODHODI PREC NECHAPEM ZEBY NAOZAJ NIECO EXISTOVALO MEDZY NEBOM A ZEMOU ?? JA NA TO MOC NAVERIM ALE UZ ASI ZACNEM KAZDY ASPON RAS UZ BOL NA CINTORINE ALE JA LEN RAS A DOST NECHAPEM ... FURT PODOTYKAM FURT MA NIECO S TADE ODHODI PORADTE MI CO TO JE A CO S TYM MAM ROBIT ?? MAM VYHLADAT NIAKU POMOC ALEBO ??

Fíha

(Hanka Moldová, 29. 11. 2014 15:42)

Fíha tak toto som vôbec nečakala

DIRDOVA

(TIFANNY DIRDOVA, 1. 3. 2014 23:12)

ALE TO JE PRAVDA NEKTERA LIDA SI MI SLA ŽE TO JE SRANDA ALE NE TO JE SKUTEČNE JA UŽ JSEM TO PŘEŽILA A JA SI NATO SPOMENU TAK BREČIM

Re: DIRDOVA

(vin dízel, 10. 10. 2014 11:36)

To tu opisuješ svoj orgazmus, či čo?

Re: DIRDOVA

(Junckiey, 18. 11. 2014 19:43)

Ja ti verim,mne sa to ties stalo...len ti radim,nemisli stale na duchov ale na diablo..lebo tak ich stale ku sebe volaš!! Babka ma stale nato upozornuje!!

Ovládol ma duch....

(Theresa, 17. 7. 2014 10:22)

Pre mňa za mňa, neverte tomu...
Ale naozaj ma "ovládol" duch.
Skoro som zaškrtila svoju kamarátku!!!
Deje sa to v jej dome, keď som u nej. Vraj sa ten duch volá Pira.
Niekedy sam nám dejú aj čudné veci...
Napríklad buchocú hrnce v kuchyni, na povale počuť zvuky; keď ideme spať, nemôžem s ňou byť v jednej miestnosti, inak sa nám nedá zaspať...atď.

PS: tie svoje komentáre tipu: používajte kondóm atď. si nechajte pre seba! ...