Choď na obsah Choď na menu
 


Nervózne slová posielam ti v básni. Lebo báseň, to sú slová trápenia i slasti. Už nie som romantik, ten v láske sa nestratí. Tak píšem len prázdne vety, o strachu z nešťastí. - Doma, pri kozube, ticho sedím, dumám. O tej sekunde šťastia, o tebe; či veriť ešte mám. V tom zhasnú už aj posledné lampy, a neóny nahradí mesiac, aj ohník tíško dohorieva v kozube a vari i v nás, vtedy ja, opustený a s nožom na hrudi, zaspávam nad kôpkou básní, plných riadkov o smrti. - Nenachádzam odpovede, často strácam vieru, A preto, zbitý láskou, ukláňam sa k liehu. no som šťastný a plný hnevu zároveň, Lebo prestávam myslieť na teba aspoň na tento deň. - Ráno. Do tmy zaryjú sa lúče slnka, jas prebúdza ma zo zlého sna, som šťastný a plný hnevu zároveň, Lebo začínam myslieť na teba opäť na ďalší deň.

 

Máš oči, ktoré sa vedia smiať. Pre tie krásne oči nemôžem v noci spať. V tých očiach je túžba, nádej, láska a tým krásnym očiam neviem odolať.

 

Stále ma hrejú tvoje ruky, ešte viac cítim dotyk tvojich úst. Prečo nemôžem ineho ľúbiť, hoci chcem na teba zabudnúť.

 

Láska je jako tieň. Kde sa ju snažíš chytiť, uteká pred tebou, ale kde sa otočíš a odchádzaš, zistíš, že za tebou kráča…

 

Kde život najsmutnejší sa ti bude zdať, kde more sĺz ťa bude stáť, kde nikto nepochopí že bolesť v srdci máš, pamätaj, že na tomto čísle priateľa máš.

 

Prstom Ti píšem, srdcom diktujem ,Boh mi je svedkom, že ťa milujem!

Padá sniežik padá, veľmi ťa mám rada. Posielam ti pusinku, čo vydrží hodinku. Potom ešte ďalších päť, ak ma ľúbiš odpíš hneď!

V lavici sedím, do blba hľadím, učivo nevnímam, na teba spomínam!

Cez kvet ruže som prešiel, cez tŕnie neprejdem. Na všetko som zabudol, tak preco na teba nemôžem?

Netuším prečo, netuším dôvod. To čo si spravil bol krutý podvod. Chcela som pohľad, chcela som pravdu. Ty si si zaslúžil jedine hanbu!

Smutná je obloha, smutný je les, prečo naše stretnutie nie je už dnes? Krásny bol deň, keď vtáci spievali a ešte krajší, keď sme sa my dvaja spoznali...

Aj keď láska opustí a srdce bude prázdne, nepovedz nikdy v bolesti, že ľúbiť nie je krásne.

Nevládzem sa na teba dívať, prečo mi musíš tú bolesť stále pripomínať? Nechcem ťa už nikdy vidieť, ale ako mám vymazať tie krásne spomienky, iba to chcem vedieť.

 

 

Ked sa ti otvoria dvere, nepytaj sa co cez ne vidia ini

nie ten kto ma s tebou sucit ale ten kto ta vyprovokuje ta dostane dalej-.

vycvik robi bojovnika... studujes vela vies... trenujes vela dokazes..

 

laska je nebo laska je sen laska je clovek ktoreho chcem laska je neha po ktorej tuzim laska je clovek ktoreho lubim

 

- Ked život sa Ti bude najsmutnejší zdať, keď úsmev Ťa bude mnoho síl stáť, keď nikto nepochopí, čo je v srdci bolesť mať - vtedy sa objaví ten, čo Ťa má rád.


- Niekedy sa pýtam, kde žijú anjeli. V nebi, vo vzduchu, alebo na zemi? Jedno však viem naisto. Jeden anjel práve drží mobil a číta si túto správu.


- Ty si moje slniečko a ja som kvietok, ktorý bez teba ďalej nerastie. Keď mi nesvietiš nechcem ďalej žiť. Tak ako krásne rastiem, tak moc ťa ľubim!


- Keby slnko vedelo ako veľmi mi chýbaš objalo by ťa lúčom. Keby mesiac vedel ako po tebe túžim, dal by ti sen o mne a moje ĽÚBIM by ti pošepkal vietor. Cmuuuuk.


- Posielam ti krásne slová, krátku báseň láska moja. Posielam ti sladký bozk, pýtaj si ak nemáš dosť. Posielam ti modré z neba, z hĺbky srdca len pre teba. Cmuk.


- Slzička na líčku a v očiach žiaľ, si v mojom srdiečku a ja som sám. Keď príde ten správny čas, tak božtek na perách a ruka ruku bude hriať. ĽŤ


- Smutná je obloha, smutný je les, prečo naše stretnutie nie je už dnes? Krásny bol deň, keď vtáci spievali a ešte krajší, keď sme sa my dvaja spoznali... Cmučik.

 

 

- Ak chceš peniaze, neľúb mňa. Je mnoho bohatších ako ja. Ak krásu, neľúb mňa. Je mnoho krajších ako ja. Ak LÁSKU, tak ľúb mňa! Nikto ťa nemiluje tak ako JA.


- Láska je len vtedy pravá, keď sú v jednom srdci dvaja. Ľúbim ťa!


- Studená slza steká mi po tvári, chýba mi úsmev, čo v tebe tak krásne žiari. Až tvoje bozky pohladia mi pery, nájdem silu lásky a dám ti kus nehy.


- Keby bola kvapka dažďa tvojím bozkom, zdvihla by som hlavu k nebu a prosila Boha nech prší večne! Ľúbim Ťa.


- Si ako mesiac. Cez deň na teba myslím každú minútu, v noci ťa vidím ako svietiš nado mnou. Láska naša preto nikdy nezomrie.


- Peklo po smrti, na zemi raj, ak sa ma nebojíš, ruku mi daj. Vezmem Ťa tam, kde nikto ešte nebol, tam sa staneme sami sebou.


- Prejdi sa so mnou údolím vášne, daruj mi telo, lásku i šťastie. Poďme sa spolu milovať v daždi. Kus môjho srdca ukradni mi navždy.


-          Pozri sa na nebo. Vidíš tie hviezdy? Tak každá jedna hviezdička je pusa odo mňa - pre teba. Ľúbim ŤA.

 

- Aj keď zimu zohriať nemôžem, verím, že aspoň tvoje srdiečko zohriať dokážem. Preto posielam božtek na líčko a verím, že zohreje aj tvoje srdiečko....


- Máme dve ruky. Jednu aby sme stisli dlaň tým s ktorými kráčame a druhú aby sme dvíhali tích ktorí padajú....


- Krasne je milovat,krasne je zit. Krasne je spominat ale najkrajsie je ked s tebou mozem byt!!!lubim ta


- Anjel lieta, hľadá kus neba, ja už viem, kde ho nájsť, veď poznám teba. Posielam anjela, nech sa posnaží, snáď ma raz nesklame a teba mi ustráži... cmuuk :)


- Budem anielom, ktorý ťa ľúbi lebo aniel dodrží vždy to čo sľúbi, len s čistou láskou je človek štastný len s milovanou osobou je svet krásny.


- Nikdy neopustť toho, koho miluješ pre toho, kto sa Ti páči, pretože ten, kto sa Ti páči Ta opustí pre toho, koho miluje.


Za každým oblakom sa skrýva anjel, ktorý čaká na vhodnú chvíľu, aby zostúpil na zem. Od vtedy, čo ťa poznám som pochopila, prečo je nebo stále také pekné.

 

Aby sa láska zrodila, stačí len malá nádej. Nádej potom môže po dvoch alebo troch dňoch pominúť, no láska je už na svete

 

 

tie s smutne verse na ktore pozeram- tie smutne spomienky na ktore myslim                           to vsetko co teraz prezivam -to co v sebe bolestivo dusim

 

Sklamanie z lasky je tma a zabudnute nebo v dalekej krajine,v ktorej je len smutok,bolest a sklamanie.Je ako cierny mrak,ktory nikdy nevymazes.

 

Laska je niekedy zlozitejsia ako cele tajomstvo smrti.Ale smrt byva ovela krajsia..

 

Su ludia, kroti by sa nikdy nezamilowali, keby nepoculi howorit o laske!

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

wtf

(admin, 16. 5. 2014 16:36)

mám syfilis

Re: wtf

(trucker, 17. 1. 2015 14:07)

gratulujem
aj ja

Re: Re: wtf

(Dado, 16. 3. 2015 14:25)

ja mam AIDS
a nechvalim sa

zo života

(trucker, 17. 1. 2015 14:06)

žena za volantom - auto bez vodiča

.

(poet, 8. 1. 2014 14:44)

nebudem jebat, fajcit ani pit
sice budem kokot, ale budem fit

Re: .

(x, 9. 1. 2014 16:16)

Šukej celé Vánoce, vyhnou se ti nemoce

pekné výroky

(vBrute.co.nr, 20. 11. 2013 14:44)

no tu je krajšia zbierka :)
http://vBrute.co.nr/viewtopic.php?f=27&t=511

matka pluku

(poet, 28. 9. 2013 17:58)

JDOU VOJÁCI JDOU
ZPÍVAJ REZKOU PÍSEŇ DO KROKU
CO Z TOHO JÁ MÁM
KDYŽ PÁLÍ MNE OHEŇ V ROZKROKU

Pre teba Filipko dnes je to presne rok čo si nam odišiel!.. Chybaš nám :( Lúbim ta

(Drobček :) , 2. 8. 2013 0:26)

Prečo ten čas tak rýchlo letí a všetko čo som v srdci mala sa tak rýchlo stratí?
Všetko čo som si tak dlho pestovala, stratilo sa v malom okamihu,
kým mi bude opäť srdce biť, potrvá to ešte dlhú chvíľu.
Tvoj smiech, ktorý som milovala odniesol mi vánok,
tvoje bozky sa uložili na večný spánok
Už len hviezdy sú mi tichým svedkom ako som ťa milovala,
len oni vedia, že celé svoje srdce som ti dala
Už nikdy neucítim tvoje nežné objatie,
Už nikdy na mňa nebudeš hľadieť ako kedysi,
V našom svete lásky nikdy neplatili žiadne predpisy
Ty si mal mňa a ja zasa teba,
Ľúbiť sa zo všetkých síl- len to bolo treba!
Všetko kam sa pozriem mi ťa pripomína,
Občas sa spýtam sama seba: Čia je to všetko vina?
Kto môže za tie preplakané dni a noci?
Kto je zodpovedný za ten hrozný pocit?
Možno to tak malo byť,
Možno si ma mal len naučiť milovať a žiť.
Potom si zmizol, ako slnko za súmraku a mesiac zarána,
A nám ako spomienka ostala na duši jedna veľká rana.
Nikdy nezabudnem na nič čo sa teba týka, Pre
Hlavne sa už musím vzchopiť a naučiť sa znovu dýchať! Pre ťeba filipko :(

nevlastni brat

(leňušQa, 26. 10. 2012 21:29)

Ked mama odíšla z domu tak som bola štastna že som sama domo , ale newedela som že mi zomrie brat ,stalo sa to tak bola som na facebookuako obvikle a zničoho nič sa samo otvorilo okno zlakla som sa ale nechala som to plavať.Zdalo sa mi že niekto vedla mna sedi a obíma ma tak som sa robila že to necitim a zrazu spadla fotka kde som ja s mojim NEVLASTNíM BRATOM bolo to dive ale zdvilhla som ju a pozeram že moj brat je na tej fotke rozmazani otočila som sa a uvidela osobu podobnu bratovi.utekala som do kupeľne a tam mi asi o päť minut zavolala mamka a s plačom mi povedala že brat xomrel ale ešte newedia ako .

Re: nevlastni brat

(leňušQa, 26. 10. 2012 21:31)

Ked mama odíšla z domu tak som bola štastna že som sama dom a, ale newedela som že mi zomrie brat ,stalo sa to tak bola som na facebookuako obvikle a zničoho nič sa samo otvorilo okno zlakla som sa ale nechala som to plavať.Zdalo sa mi že niekto vedla mna sedi a obíma ma tak som sa robila že to necitim a zrazu spadla fotka kde som ja s mojim NEVLASTNíM BRATOM bolo to dive ale zdvilhla som ju a pozeram že moj brat je na tej fotke rozmazani otočila som sa a uvidela osobu podobnu bratovi.utekala som do kupeľne a tam mi asi o päť minut zavolala mamka a s plačom mi povedala že brat xomrel ale ešte newedia ako .

lásenka

(Soňa, 6. 1. 2012 20:10)


Ako mám zabudnúť a prečo ľúbiť tak veľmi bolí?

nesprávna láska

(deniska, 17. 7. 2011 21:31)

Ked tvoja ruka moju ruku zovrela, konečne so srdcom i duša mi okrela, opäť si ma našla láska. Keď jediným liekom bol mi čas, prišla láska znova a ochorela som zas. Už keď som sľúbila, že dosť bolo sĺz, prišiel si ty a roztrhal ma skrz na skrz. Jedno trápenie vystriedalo druhé, Bože môj,stačí už, vezmi si srdce moje! Namiesto srdca vlož mi sem kameň, keď príde ten pravý, rozhorí sa ako oheň

Bolesť

(Tamponik :), 25. 2. 2011 22:28)

♥ Dnes nezaspím a nebudem spať. Slzy si neutrem a nebudem sa smiať. Neplačem preto, že ma nemáš rád, ale preto, že si ma naučil milovať.

toto sa mi pači :)

(Karin, 22. 5. 2010 18:57)

moc moc pekne slova :) niektore stoho si pisalaj ty? :)

bolest

(tina, 2. 3. 2010 8:53)

bolest v srdci mam lebo si ma oklamal preco to tak stale musi byt ved moje srdce xce len v laske zit. opustil si mna aj tvojho syna koli jednej............. a preto mi teraz smutny sme radi by sme boli stebou

sklamanie

(marek, 10. 1. 2010 23:31)

ako mam zabudnut?????????

laska

(Dominika, 9. 12. 2009 18:39)

život je utrpenie,laska je boj,ja svoj list končim tak AWOJ!!!