Choď na obsah Choď na menu
 


Ovládanie energie

Ale aj mnoho iných typov energie je produktom mysle. Napríklad niektoré bojové umenia používajú energiu na vytvorenie ochranného štítu alebo zbrane (stačí spomenúť si na umenie šaolinských mníchov). Špeciálne v Tibete mávajú mnísi taký stupeň kontroly nad vnútornou energiou, že dokážu sedieť hodiny či dni v snehu v teplotách hlboko pod bodom mrazu, a pritom nielenže prežijú, ale sa dokonca cítia pohodlne teplo. Vlastne keď chcú, vedia roztopiť sneh okolo seba, ale aj na väčšiu vzdialenosť, pričom energiu kontrolujú len svojou mysľou.

Takže máme neuveriteľné schopnosti ovplyvňovať energiu, keď vieme, ako ich využívať. Vytváranie PSÍ-gulí je na to výborné cvičenie. Učíme sa pri ňom, ako energia funguje a ako ju kontrolovať, čo spolu s relaxáciou a koncentráciou sú dôležité mentálne podmienky pre telekinézu. Zvládnutie PSÍ-gulí nám totiž dodá potrebné presvedčenie, že vieme energiu ovládať a že dokážeme aj telekinézu.

Tvoríme PSÍ-guľu

Keď chceme tvoriť PSÍ-gule, musíme použiť tie isté postupy ako pri každej inej energetickej práci. Musíme byť absolútne uvoľnení, v správnom duševnom rozpoložení a všetky naše myšlienky sa musia sústrediť výlučne na to, čo práve ideme urobiť. Najmenšie vyrušenie alebo nesústredenosť privodí neúspech.

Ak chceme mať s PSÍ-guľami úspech, mali by sme praktizovať relaxačné, koncentračné a meditačné cvičenia, aby sme boli schopní na pokyn sa úplne uvoľniť a skoncentrovať. Čím rýchlejšie sa vieme dostať do tohto „magického“ stavu, tým rýchlejšie dokážeme prejsť k samotnému vrhaniu blesku.

Začíname tým, že sa v svojom obvyklom výlučne osobnom kútiku usadíme, zavrieme oči, hĺbkovo relaxujeme a vybudujeme v sebe bielu žiariacu energetickú guľu, ktorú postupne zdvihneme do hlavy a silou vôle ju udržiavame na vrcholku hlavy.

Predstavíme si, ako sa táto žiarivá biela guľa začína spúšťať späť nadol naším telom: cez krk do pliec, kde sa rozdelí na dvojo - jedna guľa zíde do pravej a druhá do ľavej ruky. Obe postupujú dole ramenami, cez lakte až do oboch zápästí.

Keď dosiahnu zápästia, na okamih sa zastavíme a vnímame, aké mocné, žiarivé a jasné toto svetlo je. Cítime energiu gulí tak, ako slnko v najhorúcejšom lete. Cítime silu tohto žiarivého svetla a nemáme najmenšie pochybnosti, že nás bude poslúchať na povel.

Priblížime ruky dlaňami k sebe na vzdialenosť asi 7 cm a zľahka ich preliačime, takže majú miskovitý tvar, akoby sme držali neviditeľnú loptu. Predstavíme si, ako obe svetelné gule schádzajú zo zápästí do našich dlaní a vytvárajú žiarivú guľu bieleho svetla medzi rukami. Sústredíme sa na túto guľu: cítime energiu, ktorá z nej vychádza. Cítime, ako stúpa jej teplota až do bodu, keď už sa cíti horúco. Cítime pulzujúcu energiu tejto gule a chvíľu sa na ňu sústreďujeme a vieme, že má nekonečné možnosti a bude sa riadiť naším želaním, pretože sme ju vytvorili.

Pomaly začíname ruky približovať. Cítime, ako energia medzi dlaňami hustne a vytvára väčší a väčší odpor. Čím viac ruky približujeme, tým väčší odpor energia vydáva, pretože ju stláčame.

Práve sme vytvorili svoju prvú PSÍ-guľu.

Čo s PSÍ-guľou?

Niekedy PSÍ-guľu môžeme aj vidieť, ale nebýva to pravidlom. Je to totiž čistá energia a tá je fyzickému zraku neprístupná, vidia ju hlavne jasnozriví ľudia. Pretože však nad svojimi výtvormi máme absolútnu kontrolu, keď si budeme priať PSÍ-guľu vidieť, uvidíme ju. Stačí oči zavrieť, ale držať upreté na svoje dlane. Takto ju začneme vidieť. Postupne pootvoríme oči na malú štrbinku, sústredení len na plochu medzi dlaňami. Uvidíme PSÍ-guľu ako žiarivú bielu alebo belasú svetelnú guľu.

Teraz môžeme začať PSÍ-guľu formovať do rôznych tvarov. Môžeme to robiť rukami, ale v skutočnosti reaguje energia PSÍ na naše myšlienky, a tak to môžeme robiť aj celkom bez rúk.

Keď sme sa s PSÍ-guľou dostatočne pohrali, jednoducho vyrovnáme dlane, otočíme ich nahor a necháme nazbieranú energiu rozplynúť sa do priestoru. Ale ešte predtým môžeme napríklad naprogramovať PSÍ-guľu myšlienkami na to, aby splnila nejaký účel, napríklad aby liečila alebo nás chránila pres psychickým útokom.

Nakoniec otvoríme oči a chvíľku si dáme na zorientovanie sa vo fyzickom svete. Vnútorne poďakujeme univerzu, že nás obdarilo silou urobiť PSÍ-guľu, a skloníme sa pred jeho silou.

Od PSÍ-gule k telekinéze

Aj keď vytvorenie PSÍ-gule nemá nijakú inú hodnotu len zvládnutie práce s energiou, je to nevyhnutná podmienka pre rozvoj ostatných schopností, napríklad telekinézy. A tak, ako s ostatnými schopnosťami, aj tu platí - tie skutočne dobré nepoznajú skratky, ale len poctivý tréning…

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Amateri

(Noctsangus, 11. 3. 2013 22:09)

Je tu vobec niekto kto sa tomu venuje? Ako tak pozeram vsetko co tu pisu na stranke a aj ti reakcie su uplne amaterske... Skuste si najst stare texty... Modeorne knihy a stranky su hluposti... Ak mate naozaj zaujem o studium magie musite ovladat latinske, staroegyptske a podobne stare jazyky... A pomocou nich citat stare knihy je to zlozite ale iba to je cesta... Moja matka ma viedla k magii od malicka... Ja nebudem poskytovat rady, kazdy na to ma prist sam, ale jedno vam poviem... Je to hlavne o sebapoznani... Vase telo ma nekonecne moznosti... Nejde len o mysel ale o celok... Iba ked si uvedomite spojitosti a pochopite ako to NAOZAJ FUNGUJE tak vam uz netreba ani vieru. Len tak zistite ze CELA magia je len o univerzalnej energii a iba tak sa naucite pracovat s magiou na urovni castic a ich zloziek... Zamyslite sa nad sebou a spytajte sa seba samych ci to naozaj myslite vazne... Je to dlha cesta... A patri len vytrvalim... A viem ze nik z tych co sa to naucia nebude konat o lebo ked to pochopite zistite ze zlo sa s tym konat NEDA... Ono aj to zlo vlastne tak ako aj dobro vlastne neexistuju... Ked sa prestanete venovat tymto detinskym hlupostiam a verit niecomu co nefunguje a je vymyslene niekym s nadhernou fantaziou tak az vtedy budete skutocne pripravene... Inak vsetko co dosiahnete tymito cestami ako ich popisuju na tejto a podobnych strankach ci textoch bude sugescia... Jedine co sa naucite TU je presvedcit sam seba ze robite nieco co nerobite... A preco to tu vlastne pisem? Jednoducho ma uz nebavi pozerat sa ako sa vsade snazia presvedcit ludi ze to ide takto pricom je to vsade inak... Pisu to stale amateri ktori nemaju o tom ani sajnu a v zivite im nic take nevyslo a nevyjde... Nespravajte sa ako deti a amateri... Bud sa na to vykaslite alebo sa tomu venujte hlbsie a profesionalnejsie... To co je lahko pristupne a pochopitelne je takmer vzdy iba loz. Zamyslite sa nad aebou... Zbohom

Re: Amateri

(manushqo, 29. 10. 2015 0:49)

chcem sa tomu venovat uz dlho a na veky...porad mi prosim co mam studovat... ake knihy mm citat ked sa nzucim tie znaky vsetky... niesom ako ostatny...

duchovia su piče

(jindra, 4. 10. 2015 14:59)

Piče nadrbane sfetuvane:-):-)z.

Návod ako vytvoriť mocnú psi-gulu a ziskať moc!

(Arcimág Antonidas, 31. 8. 2014 18:23)

Na tejto stránke vyučuje môj najlepší žiak vĺčok ! Nauči vás ako získavať silu zo zeme z ktorou potom budete môcť získať peniaze , lásku,šťastie , prekliať ľudí alebo chrániť seba samého a svoje okolie . www.magiaenergie.wbl.sk

Re: Návod ako vytvoriť mocnú psi-gulu a ziskať moc!

(Blanka, 10. 10. 2014 13:51)

ja potrebujem vymiesť komín
milujem análik

Re: Návod ako vytvoriť mocnú psi-gulu a ziskať moc!

(Momm, 10. 7. 2015 21:48)

Ha viem ze to keep mozne

Re: Návod ako vytvoriť mocnú psi-gulu a ziskať moc!

(666, 20. 7. 2015 15:43)

arcimág a vĺčok.....vy ste transvestiti alebo priamo buzeranti?

Rada od nekoho

(Dalibor, 14. 11. 2014 14:48)

Neviete niekto ako by som uz zdvihol predmet mne to nejde D: viem sa sustredit ale nejak to nejde zdvihnut

Re: Rada od nekoho

(MuDr. Vylížpičinský, 16. 1. 2015 11:19)

Ty si dôchodca?
Ak ti už nezaberá porno, skús Viagru

Gula

(Sasa, 22. 2. 2014 11:35)

Mne sa to nedari :(
Pomozte mi ... :D :(

Re: Gula

(mág, 24. 3. 2014 10:44)

môžem ti vylízať

gula

(misio546, 13. 9. 2011 17:32)

citim ju v dlaniach ale nedokazem ju zviditelnit, poradi mi niekto?

Re: cigula

(gynekológ, 2. 2. 2014 20:10)

A akú ju máš dlhú?
Ak je to pod 10 cm v stoporenom stave, tak tú nezviditeľníš nijako

PSI-gula

(dano, 29. 10. 2013 21:02)

mne to ide a viliecil som si oskretu nohu je to fakt zazrak ale teraz mi je divne neviem sa poriadne sustredit

Re: PSI-gula

(0n@n3r, 16. 11. 2013 12:59)

kolkokrat za den si to robis?

Psi - gula

(Matej, 24. 2. 2011 0:07)

chcel som sa spýtať, či sa ti už niekedy stalo, že si mal PSÍ-gulu v dlani hneď na začiatku a mohol ju vytvoriť prakticky hneď, ako sa stratila.

Re: Psi - gula

(vin dízel, 7. 9. 2013 12:26)

psiu guľu som ešte v dlani nemal...ale držal som raz konský kokot

WAAAAW

(Stella, 22. 7. 2011 16:30)

skusila som to citila som to v rukach az ma to stipalo ale v tedy ma vyrusil moj otec jeeeeeeeeeee ssssskooooro sa mi to podarilo jjjjjjjjjjjjjjjjjeeeeeeeeeeeeeeeee

Re: WAAAAW

(orgazmatron, 7. 9. 2013 12:22)

prečo si sa nezamkla???
mohla si mať krásny orgazmus :(

Re: Re: WAAAAW

(multiorgazmická, 7. 9. 2013 12:23)

ale nevzdávaj to a skúšaj ďalej
mne to najlepšie ide v sprche s masážnou hlavicou
len tie účty za vodu...